שחקנים ושחקניות בליגות המקצועניות בכדורגל התארגנו בהסתדרות


ראש חטיבת הספורט בהסתדרות פנה היום
(א') ליו"ר ההתאחדות לכדורגל והודיע לו: "ההסתדרות הינה הארגון היציג של שחקני ושחקניות הכדורגל בישראל", חברי ועד הפעולה: "תחילתו של עידן חדש"

היום (א'), לפני שעה קלה, פנה ראש חטיבת הספורט בהסתדרות, ניר אלון, ליו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, והודיע לו על כך שההסתדרות הינה ארגון העובדים היציג של שחקני ושחקניות הכדורגל בישראל. מדובר על למעלה מ-400 שחקנים ושחקניות מכלל הליגות המקצועניות בארץ שכבר חתמו על הצטרפותם להסתדרות. ברקע להתארגנותם, עומדת הרפורמה בכדורגל והקמתה של מינהלת הליגה אשר צפויה להתחיל את פעילותה בשבוע הקרוב.

במכתב ששיגר ללוזון, ניר אלון קרא לקיים פגישה מיידית בין הצדדים והביע את תקוותו לכינון יחסי עבודה פוריים וטובים בין ההסתדרות לבין ההתאחדות, המינהלת ונציגי ענף הכדורגל.

חברי ועד הפעולה: אוהד כהן, דן רומן ומיכאל זנדברג, אמרו הבוקר: "היום מתחיל בישראל עידן חדש שבו שחקני הכדורגל יפעלו כדי להשיג את מה שמגיע להם. אנו מבקשים לשנות את המצב הקיים כדי להבטיח את זכויותינו ולדאוג לעתידנו המקצועי".

ניר אלון, ראש חטיבת הספורט בהסתדרות, אמר היום: "אנו דורשים להתחיל במשא ומתן מיידי במטרה להגיע להסכם קיבוצי בענף. ההסתדרות תהיה בית חם ותומך לכל שחקני ושחקניות הכדורגל בישראל".

400 כדורגלנים מקצוענים הצטרפו להסתדרות- גלובס, 29.12.2013